Jogą zajmuję się od 1999 roku.

Do praktyki skłoniły mnie bóle kręgosłupa; bóle szybko minęły, a joga stała się dla mnie ulubioną formą relaksacji oraz źródłem spokoju i radości.

Wierzę, że jogiczna praca z ciałem nie tylko porawia kondycję fizyczną ćwiczącego, ale pomaga mu pełniej zrozumieć siebie i swoje relacje ze światem, przez co może bardziej świadomie i radośniej żyć. Czuję się zobowiązana przekazać dalej choć cząstkę tego dobrego, co na mnie spłynęło przez jogę:-)

Jestem dyplomowaną nauczycielką jogi Iyengara (introductory 1). Jogiczną podróż zaczęłam w szkole Konrada Kocota (nauczyciel senior intermediate) w Krakowie. I tak sobie kontynuuję tą podróż korzystając z cennych wskazówek mądrych nauczycieli i  obserwując człowieka.

Miałam możność uczestniczyć w warsztatatch wielu renomowanych nauczycieli jogi:  Gity Iyengar, Rity Keller, Lois Steinberg, Johna Schumachera, Manoso Manos, Faeqa Birii. Miałam też szczęście spotkać na mojej drodze Xaviego Alongina w Eldzie w Hiszpanii. Te kilka lat w Eldzie zostawiło niezatarty ślad w moim umyśle i w sercu: zwróciłam wówczas moją uwagę w kierunku korzyści płynących z praktycznego wykorzystania praktyk buddyjskich dla poprawy jakości życia. Jestem też głęboko wdzięczna Patxiemu Lizardi za danie mi doświadczenia mocy transformacji jogicznej.

W 2017 roku uczestniczyłam w kursie podstawowym Mindfulness oraz tygodniowym odosobnieniu Mindfulness.
Jestem zwolenniczką komunikacji bez przemocy.